KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188413
nr 1418 8413
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, skogsmotiv. Olja på duk, 45x36cm, yttermått inklusive ram: 57x49cm
Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:17:55